У Франківську вулицею Національної Гвардії пустять комунальний маршрут

В Івано-Франківську через вулицю Національної Гвардії запустять новий автобусний маршрут.

Про це під час традиційного ефіру повідомив директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак, пише Ратуша.

Йдеться про маршрут №21 «Онкодиспансер – Обласна лікарня», який змінять, щоб забезпечити пасажирське сполучення з лікувальними та навчальними закладами, а також із новим мікрорайоном у межах вулиць Національної Гвардії та Сорохтея.

У зворотньому напрямі з міста автобуси маршруту №21 будуть їздити вулицями Чорновола та Національної Гвардії, яка зараз не задіяна у маршрутній мережі. А там є великі навчальні заклади, школа, розбудовується великий мікрорайон і є потреба у громадському транспорті,– пояснив Смушак.

Також додав, що маршрут №21 є дуже важливим, адже сполучає багато медичних закладів. Це і обласна лікарня, дитяча міська лікарня, поліклініка, пологовий будинок на вул. Чорновола, обласна дитяча лікарня на вул. Коновальця та Онкодиспансер.

Фактично він охоплює і міські лікарні на вулицях Мазепи та Матейки, бо туди декілька метрів перейти з вулиці Чорновола, – додав він.

Зараз, за його словами, також обговорюють внесення невеликих змін і до маршруту №33 «вул. Симоненка – Автостанція №2», щоб оптимізувати його роботу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм