У Франківську водії приватних маршруток ігнорують картку “Галка”

Картка "Галка" на сьогодні діє лише в комунальному транспорті.
Картка "Галка" на сьогодні діє лише в комунальному транспорті.

Франківці скаржаться на те, що водії приватних маршруток відмовляються перевозити пільговиків, які пред’явили транспортну картку “Галка”

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на оперативній нараді, пише Ратуша.

Всі перевезення відбуваються згідно з чинним договором, а якому не прописані умови використання нового електронного квитка, зазначають перевізники.

Картка “Галка”, яку рекомендує міська рада, на сьогодні діє лише в комунальному транспорті. Вона надає пільгову основу перевезення чи для студента, чи для пенсіонера там, де є валідатор. У нас його немає і в договорі це ніде не прописано, – розповів голова спілки перевізників Івано-Франківська Олег Стахів

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Тариф на проїзд в комунальному транспорті Івано-Франківська зросте з 1 серпня

В Управлінні транспорту і звязку кажуть, що з приватними перевізниками укладені договори до кінця цього року. Вже у нових планують прописати встановлення валідаторів. Також буде передбачена компенсація за перевезення пільгових категорій населення.

Ми і далі просимо людей, які мають ці карточки, в приватному транспорті возити і посвідчення, щоб не було конфліктних ситуацій – зазначив начальник Управління транспорту і звязку Андрій Гіглюк

Наразі в умовах карантину у приватних маршрутках діють обмеження на перевезення пільговиків. З 10 до 16 години в салоні передбачені тільки 3 місця для безкоштовного проїзду цієї категорії населення.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм