У Франківську біля міського озера прокладуть ще 3,5 км бігових доріжок

Тепер на Івано-Франківському міському озері можна буде не лише відпочивати – там почали укладати ще 3,5 кілометра поліуретанових бігових доріжок.

Тепер міські бігуни зможуть бігати тут зі ще більшою користю для здоров’я, адже таке покриття амортизує і трохи зменшує навантаження на організм, пише Ратуша з посиланням на сайт міського голови.

Юрій Форкавець директор компанії ТОВ “РЕГЕН УКРАЇНА”, яка виграла тендер на облаштування бігових доріжок, каже, що почали зі шліфування та вирівнювання бетонної основи. Після цього почнуть викладати гумовий гранулят та поліуретанове покриття.

Погода дозволяє, тож хлопці працюють від ранку до вечора. Якщо не буде форс-мажорів та за сприятливої погоди роботи плануємо завершити в середині літа, – говорить підрядник.

ДО ТЕМИ: “Зоряне небо з музикою”: у Франківську встановили нове освітлення центрального входу на міське озеро. ФОТО

Заступник міського голови Тарас Полатайко каже, що підрядник зобов’язався брати пошкодження на гарантійне обслуговування. А також, що окрім довгоочікуваної роботи над доріжками, робота кипить і на центральному пірсі: брукують, обгороджують, роблять перила.

Зараз основне – завершити пірс, бігові доріжки. А потім впродовж року завершити інші роботи, щоб наше міське озеро було гарним з усіх боків! Але тут відпочивають тисячі людей, тож вважаю, що ця зона має бути гарною, – коментує міський голова Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм