У Франківську благоустрій дамб перенесли на невизначений термін. ФОТО

У 2017 році працівники Департаменту житлової комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради розробили проєкти благоустрою дамб в Івано-Франківську.

Йдеться про дамбу річки Бистриця Солотвинська від залізничного мосту до вулиці Левицького та дамби річки Бистриця Надвірнянська від перехрестя вулиць 24 Серпня – Стуса до моста, пише Ратуша з посиланням на Facebook-сторінку директора департаменту Михайло Смушак.

ДО ТЕМИ: Аби не сталося трагедії: на “пасічнянському мосту” заборонять рух вантажівок

Проєкти передбачали асфальтування пішохідних доріжок, нові сходи з пандусами, освітлення, лавочки та урни, озеленення, дитячі та спортивні майданчики, спеціальні зони барбекю.

На жаль, дані проекти поки що не вдалося реалізувати і, зважаючи, на економічну ситуацію в Україні та місті, навряд чи у найближчі рік-два ми матимемо можливість реалізувати, – зазначив Смушак.

За його словами, попри те, що зараз там старе асфальтне покриття, відсутнє освітлення та інша інфраструктура, дуже багато людей там прогулюються, займаються спортом, просто відпочивають. Тому благоустрій дамб точно потрібно робити:

І не тільки на цих ділянках. Подібних зон відпочинку на території міста Івано-Франківська дуже мало. Але, звісно, робити благоустрій потрібно після ремонту самих дамб.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм