У франківському ліцеї осучаснили один з кабінетів. ВІДЕО

У франківському ліцеї осучаснили кабінет “захисту України”. Тепер у ньому є електронний тир, сучасні комп’ютери, костюми хімзахисту та нові бронежилети. Раніше в освітньому закладі максимально оновили  харчоблок  і учнівську  їдальню,  модернізували кабінети хімії та фізики.

Загалом, вихованцями 23-го ліцею є  понад півтори тисячі юнаків та дівчат, пише Ратуша з посиланням на Вежу.

Ми отримали прекрасну базу для предмету «Захист України». Якщо подивитись по переліку, то цей кабінет буде оснащено на 100%. Тобто всі вимоги, які ставить Міністерство освіти до вивчення цього предмету, у нас забезпечено, – каже директор ліцею Микола Василик.

Сучасне оснащення  навчального кабінету  для допризовної молоді здійснили в рамках “Програми розвитку освіти Прикарпаття”. Відтак, понад десять шкіл  забезпечено новим обладнанням для навчально-виховного предмету “Захист України”.

ДО ТЕМИ: Учительська – в підсобці, уроки – в коридорі: як проходить навчання в франківському ліцеї. ФОТО/ВІДЕО

В цілому вартість одного кабінету, враховуючи меблі, комп’ютери, інтерактивне оснащення, моделі автоматів, вартує 400 тисяч гривень, – каже заступник директора обласного Департаменту освіти і науки Андрій Сташків.

Патріотичне виховання у міських освітніх  закладах – серед пріоритетів шкільного навчально-виховного процесу загалом. Відтак, осучаснення спеціалізованих кабінетів  дозволить проводити уроки згідно із затвердженою  навчальною  програмою.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм