У франківському ломбарді хотіли продати крадений велосипед його ж власникам. ФОТО

Разом зі слідчими жінка прийшла до ломбарду, але працівники повідомили, що його вже продали.
Разом зі слідчими жінка прийшла до ломбарду, але працівники повідомили, що його вже продали.

У франківки з балкону третього поверху вкрали велосипед. Через декілька днів сім’я знайшла його в одному з ломбардів Івано-Франківська, де їм запропонували викупити велосипед. Жінка відмовилася, а працівники закладу повідомили, що не зніматимуть його з продажу.

Олександра Моклович розповідає, що велосипед її одинадцятирічного сина вкрали в ніч на 28 липня. Сім’я викликала поліцію, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Правоохоронці відкрили кримінальну справу за фактом крадіжки. Наступного дня подружжя самотужки почало шукати велосипед. Знайшли його у місцевому ломбарді.

“Ми думали, що керівництво ломбарду нам піде на зустріч, оскільки, можливо, вони справді не знали, що він викрадений. Коли ми їм про це сказали, вони почали ховати багато всього, тепер вже розумію, що крадених речей. Також нам не сподобалося те, що працівники ломбарду сказали, що за суботу-неділю, швидше за все, велосипед буде проданий. І в понеділок ми його можемо вже і не забрати”, – розповідає Олександра Моклович.

Ломбард розташований на вулиці Дністровська, 2. Зранку п’ятого серпня кореспонденти Суспільного хотіли отримати коментар щодо цієї ситуації, проте працівники відмовилися говорити.

“Ніяких коментарів не даємо”, – сказали у ломбарді.

П’ятого серпня Олександра Моклович отримала постанову суду, яка дозволяє забрати велосипед.

Разом із слідчими жінка прийшла до ломбарду, але працівники повідомили, що його вже продали.

“Ми попросили якісь документи та записи з камер відеоспостереження: кому вони продавали, хто та коли їм приніс велосипед. Ломбард відмовляється співпрацювати з нами, обґрунтовуючи це тим, що два дні в них немає інтернету, і вони нічого не можуть нам дати. З власних джерел у компанії цього інтернет-провайдера мені стало відомо, що інтернет у них був”, – каже Олександра Моклович.

Решта подробиць з представниками ломбарду з’ясовуватимуть слідчі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм