У франківському адміністративному суді виявили чергові випадки захворювання на COVID-19

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації у місті Івано-Франківську та області, а також через збільшення кількості захворювання у працівників, Івано-Франківський окружний адміністративний суд вносить зміни до роботи.

Про це інформує пресслужбу управління, пише Ратуша.

Учасникам справ пропонують подавати клопотання про розгляд справи у порядку письмового провадження або в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів учасниками судових справ.

У суді надалі припинено:

  • проведення особистого прийому громадян керівництвом суду;
  • всі заходи, не пов’язані з процесуальною діяльністю суду та забезпеченням діяльності органів судової влади (дні відкритих дверей, семінари, круглі столи, тощо);
  • обмежено допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань та осіб з ознаками респіраторних захворювань.

ДО ТЕМИ: У франківському апеляційному суді виявили чергові випадки захворювання на COVID-19

Всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) можна надати суду в електронному вигляді на електронну адресу, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштою, факсом.

Ми НЕ зупиняємо роботу,  однак просимо мінімізувати візити до суду без нагальної потреби! Бережіть себе та оточуючих! Бажаємо всім здоров’я! – йдеться в повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм