В університетах Франківська навчаються студенти з понад 50 країн світу. ФОТО

На території Івано-Франківської області легально проживають понад 5700 іноземців. Левову частку іноземців з постійним місцем проживання в Україні (в тому числі, на Івано-Франківщині) становлять громадяни Російської Федерації – 4366.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Міграційної служби Івано-Франківської області, пише Ратуша.

До «п’ятірки» країн, чиї громадяни оформили посвідки на постійне проживання на території Прикарпаття, входять Молдова (269 громадян), Білорусь (170 громадян), Італія (62 громадян), а також Туреччина -40 громадян.

Станом на 1 січня 2021 року на Прикарпатті тимчасово проживають 2428 іноземців, у тому числі: 1694 студенти з 53 країн світу, які навчаються у вишах Івано-Франківська (найбільша кількість – в Івано-Франківському національному медичному університеті).

ДО ТЕМИ: «Потрапивши сюди, я полюбила це чарівне місто!»: яким бачать Франківськ іноземці

Половину іноземної студентської братії становлять громадяни Індії (817), чисельними є студентські громади з Нігерії (150 громадян), Польщі (119 громадян), Гани (64), Йорданії (50). Саме в Івано-Франківську зараз здобувають вищу освіту 20 громадян Мальдівської Республіки.

459 осіб-іноземців, які прибули в Україну з метою возз’єднання сім’ї з особами, які є громадянами України, чи уклали шлюб з громадянами України; 225 іноземних громадян, які прибули в Україну з метою працевлаштування і мають відповідний дозвіл на працю, – йдеться в дописі.

Відповідно до положень Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» продовжено строк перебування в Україні 135 іноземцям.

ДО ТЕМИ: У Франківську студент-іноземець заводив романи з жінками у соцмережах і виманював у них гроші. ФОТО/ВІДЕО

Упродовж 2020 року міграційною службою області скасовано 38 посвідок на тимчасове чи постійне проживання в Україні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм