У трьох районах Прикарпаття недовиконують бюджетний план

З 14 районів Франківщини виконання бюджетів не забезпечують у Верховинському, Косівському та Тисменицькому районах.

Про це сьогодні під час онлайн-наради в Івано-Франківській облдержадміністрації повідомила заступниця директора Департаменту фінансів Ганна Качур, пише Ратуша.

Із 14 бюджетів районів їх виконання не забезпечено у трьох:  Верховинському – 90,5 відс. (-4,4 млн. грн.), Косівському – 97,6 відс. (-2,0 млн. грн.) та Тисменицькому – 98,7 відс. (-1,2 млн. гривень),- зазначила Ганна Качур.

За її словами, із 33 бюджетів об’єднаних територіальних громад Прикарпаття виконання бюджету не забезпечено у 26. З них найбільше у Новицькій, Дзвиняцькій, Тлумацькій, Витвицькій, Спаській, Білоберізькій, Вигодській об’єднаних територіальних громадах.

ДО ТЕМИ: На рекламу Марцінківа та депутатів від “Свободи” у ЗМІ з міського бюджету використали 36 млн грн

Окрім того, не виконані бюджети у містах Болехів, Яремче та Бурштин.

Проте, станом на 1 жовтня надходження до загального фонду бюджету Івано-Франківської області склали 4 619,3  млн. грн., і зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 224,7 млн. грн. Зведений бюджет області спочатку року недоотримав 70,6 млн. гривень.

Враховуючи виконання планових показників щодо надходжень до обласного бюджету на поточний рік, маємо всі передумови для його повного виконання, – наголосив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті судитимуть підприємців, які привласнили майже 300 тисяч бюджетних коштів

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм