У Тлумачі обладнали вело- та скейт-парк. ФОТО

В міському парку в місті Тлумач відкрили вело- та скейт-парк, в якому всі охочі зможуть кататись на скейтбордах, роликах, самокатах і BMX-велосипедах.

Втілити проєкт зі створення вело- і скейт-майданчика запропонувала Молодіжна рада Тлумаччини та молодь міста, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Тлумацької міської ради, пише Ратуша.

Через відсутність такої споруди в місті молодь займалась даними видами спорту там, де тільки вбачає можливість: на підніжжі пам’ятників, тротуарах, пандусах, сходах тощо. Це, у свою чергу, призводить до ризику травмувань та нищення інфраструктури міста. Тому я поставив завдання своїй команді – знайти альтернативи вирішення цього питання – з яким, зрештою, ми успішно впоралися, – розповідає міський голова Роман Круховський.

ДО ТЕМИ: Зациклені на соцмережах і слухають російський реп: що цікавить калуських підлітків. ВІДЕО

Тлумацька ОТГ співпрацює з програмою “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Аналогів такого скейт-парку в районних центрах області на сьогоднішній день немає. Кататися на новому майданчику можна на роликах, скейтах, трюкових самокатах та велосипедах, але чітко дотримуючись правил поведінки та перебування на майданчику, – наголосив автор проєкту, координатор співпраці Тлумацької громади з програмою DOBRE Василь Гузій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хотів справити враження на дівчину: у Франківську п’яний підліток викрав авто

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм