У сільських та селищних ТВК Прикарпаття найбільше представників від “Слуги народу”

З 21 по 25 серпня, у визначений Виборчим кодексом термін, на Прикарпатті районні виборчі комісії формували сільські та селищні територіальні виборчі комісії. 

Загалом сформовано 47 ТВК, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт “ОПОРИ”.

Найбільше представників у сільських та ТВК матимуть такі політичні  сили: 

  • «Слуга Народу»  – 139
  • «Європейська солідарність» – 138
  • ВО Батьківщина – 118  
  • ВО «Платформа Громад»  – 46
  • «За майбутнє» – 45
  • ВО «Свобода»  – 32  

У керівному складі (голова, заступник, секретар комісії) найбільше  представників у  «Європейської солідарності» – 34. У ВО «Батьківщина – 30, у «Слуги народу» – 30,  у «Платформи громад»  – 13, у  ВО «Свобода»  – 9. Партія  «За Майбутнє»  у керівному складі сільських та селищних буде вісім представників.

ДО ТЕМИ: У кількох ТВК на Прикарпатті проведуть жеребкування для включення у склад, а деякі недоукомплектовані

Жеребкування про включення кандидатур складу Єзупільської ТВК проводила Івано-Франківська районна ТВК, а Надвірнянська ТВК проводила жеребкування щодо Ланчинської, Делятинської селищних та Пасічнянської сільської комісії.

Процедури жеребкування проводились у встановлений Виборчим кодексом час та за відповідною процедурою.

Окрім того, за поданням голови Надвірнянської районної ТВК, до складу Поляницької сільської виборчої комісії включили ще двох членів.  Адже, як повідомлялося раніше, що до складу цієї ТВК було подано всього-на-всього сім кандидатур.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті партії «За майбутнє» та «Зелений тризуб» замінили своїх представників в чотирьох ТВК

Відповідно до частини 1 статті 203 Виборчого кодексу склад територіальних виборчих комісій формується за поданнями зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій політичних партій у кількості не менше дев’яти і не більше 18 осіб.

Частиною 6 статті 203 ВКУ визначено, що склад сільських, селищних виборчих ТВК мав бути сформований до 25 серпня включно.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм