У Старуні на вершині Хресної дороги встановлять 25-метровий хрест. ФОТО/ВІДЕО

Станом на сьогодні, у Центрі паломника «Симеон Лукач» тривають роботи по зведенню хресної дороги.
Станом на сьогодні, у Центрі паломника «Симеон Лукач» тривають роботи по зведенню хресної дороги.

У селі Старуня Богородчанського району на самій вершині майбутньої Хресної дороги встановлюють металеве хресне знамення, розміром 25 м висоти та 14 м ширини.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Станом на сьогодні, у Центрі паломника «Симеон Лукач» тривають роботи по зведенню хресної дороги. Тут вже провели роботи по благоустрою території та завершують монтаж джерела Матері Божої Неустанної Помочі.

На самій же вершині майбутнього Хресного шляху буде встановлено металевий хрест. Хресне знамення має вражаючі габарити – 25 м. висоти та 14 м. ширини. Окрім того, по всьому периметру конструкції передбачена підсвітка, так що розп’яття буде видно на десятки кілометрів довкола, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: В один із франківських храмів привезли мощі Апостола Андрія Первозваного 

Виготовляли хрест у Дніпрі, опісля конструкцію доправили до Старого Самбора, що на Львівщині, а відтак він прибув до Центру паломника «Симеон Лукач».

Після підготовчих робіт майстри розпочали роботи із встановлення хресного знамення. Перед початком праці, хрест та працівників, за дорученням отця-пароха Ярослава Середюка, освяченою водою бгалословив о. Володимир Лукашевський, – зазначили у повідомленні.

Ранок понеділка починаємо із чудових новин – в наш Центр паломника «Симеон Лукач» вже прибув Хрест, який стоятиме на вершині нашої Хресної дороги‼️⠀Він подолав чималу відстань: Дніпро – Старий Самбір – Івано-Фраківськ та вже знаходиться в Старуні.⠀Більше деталей згодом.⠀#ЦентрПаломникаСимеонЛукач

Опубліковано Центр Паломника "Симеон Лукач" УГКЦ с. Старуня Неділя, 30 серпня 2020 р.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм