У «Слузі народу» згодні перевірити всі заяви про порушення у 87-му окрузі

У партії “Слуга народу” вважають за необхідне перевірити всі заяви про порушення на довиборах до Верховної Ради в окрузі №87 та при потребі провести перерахунок голосів.

Як повідомляє Укрінформ, про це в ефірі телеканалу “Україна 24” сказала народний депутат від “Слуги народу” Олена Мошенець, коментуючи рішення Великої палати Верховного суду скасувати протокол ЦВК, який визначив перемогу на виборах Василя Вірастюка, пише Ратуша з посиланням на Укрінформ.

Давайте все-таки дочекаємося кінцевого рішення судів всіх інстанцій. Лише після цього ми зможемо щось сказати. Тому що, незважаючи на те, що Вірастюк є представником нашої партії, ми якраз виступаємо за те, щоб суспільство нарешті зрозуміло, що таке справедливі вибори, без “сіток”, “каруселей”. Якщо суд встановить, що Вірастюк дійсно виграв ці вибори, і всі протоколи відповідають кількості бюлетенів, то він має стати депутатом. Якщо для цього будуть потрібні ще якісь додаткові опції, то будемо бачити, який буде результат, – розповіла Мошенець.

ДО ТЕМИ: Олександр Шевченко отримав Апостольське благословення від Папи Франциска

Вона також заявила про необхідність “перевірити абсолютно усі заяви, де були вказані певні порушення, за умови, що ці порушення можна перевірити”.

Якщо необхідно буде певне перерахування зробити знову, відповідно, це також треба зробити. Якщо і цього виявиться мало – ну тоді це вже в судовому порядку можна визначити, які наступні мають бути кроки. Причому тут має своє слово сказати і ЦВК, – зазначила депутатка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм