У Слов’янську презентували книгу “Місто, з якого почалася війна”, співавтором якої є франківчанка

Вона є головою громадської організації «Молода просвіта Прикарпаття».
Вона є головою громадської організації «Молода просвіта Прикарпаття».
У Слов’янську до 6 річниці звільнення міста від окупації презентували книг-звітів про окупацію міста «Місто, з якого почалася війна» та «Місто, з якого почалася війна: на головну роль призначено»

Книга «Місто, з якого почалася війна» – спільна робота громадських організацій, які входять до правозахисної Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі».  Зокрема й громадської організації «Молода просвіта Прикарпаття».

Видання розкриває деталі життя окупованого міста: реакцію місцевої влади , розгортання російської пропаганди, переслідування через віру, незаконні затримання, функціонування незаконних в’язниць, катування та вбивства, які там відбувалися.

Голова ГО «Молода просвіта Прикарпаття» Євгенія Бардяк написала розділ про надання медичної допомоги. Під час свого виступу вона зазначила, що в тих умовах кожен робочий день медика був подвигом.

З початку 2015 року я документую порушення прав людини щодо осіб, які перебували у незаконних місцях позбавлення волі, – говорить Євгенія Бардяк. – Пізніше описувала як полонені отримували медичну допомогу. І коли ми розпочали роботу над книгою про Слов’янськ, я точно знала над якою темою працюватиму”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм