У “Світі Сірків” з’явилася перша у місті кімната для бездомних котів. ВІДЕО

Волонтери «Дому Сірка» відкрили першу та поки що єдину тимчасову оселю для безпритульних котів. “Зелену кімнату” облаштували власними силами.

Зараз в притулку знаходяться два десятки котиків, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

Замість тісних кліток власники організували апартаменти класу “люкс” з драбинками, комфортними ліжечками та ігровими майданчиками.

ДО ТЕМИ: Від початку року на лікування тварин з “Дому Сірка” спрямували 1,8 мільйона гривень

Вони  мають спальні місця, мають де полазити, поточити кігті, адже це для кішок дуже потрібно. І головне, вони мають волю. Тваринки у нас вакциновані і здорові. Вони чекають на те, щоб хтось прийшов і взяв їх у добрі руки, – каже волонтерка ВО “Дім Сірка” Оксана Литвин.

“Зелена” кімната – це лише частина притулку для тварин, який планують облаштувати в новому приміщенні, яке повинно стати зоо-готелем для домашніх улюбленців. Власники зможуть залишати тут тварин на час свого від’їзду, а виручені кошти волонтери спрямовуватимуть на лікування та перетримку знайдених на вулиці тварин.

Ми відкрилися не для того, щоб приймати здорових котів, а для того, щоб надати допомогу тваринам, які її потребують, зауважує керівник ВО “Дім Сірка” Наталія Когут.

Вже зовсім скоро тут працюватиме ветеринар, з’явиться операційна та інфекційний відділ для чотирилапих.

ДО ТЕМИ: У Франківську розшукали 17-річну дівчину, яка втекла з притулку для дітей. ФОТО

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм