У президентській резиденції на Прикарпатті за гроші проводять весілля. ВІДЕО

Гостей на закритий об'єкт проведуть, як екскурсантів.
Гостей на закритий об'єкт проведуть, як екскурсантів.

На території президентської резиденції “Синьогора” в Івано-Франківській області, яка є закритим режимним об’єктом, можна за гроші провести весільну урочисту церемонію.

Про це йдеться в сюжеті “4 каналу”, чиї журналісти з’ясували, у скільки щонайменше обійдеться незаконне весілля в резиденції, де відпочиває глава держави, інформує Ратуша.

Журналісти з’ясували, що за невеликі гроші на території президентської закритої резиденції можна провести весільну церемонію.

Водночас гостей на закритий об’єкт проведуть, як екскурсантів. За словами співробітниці резиденції, за захід із восьми осіб візьмуть 1 тис грн, плюс 50 грн за кожного нового гостя понад це число. Сама оренда приміщення коштуватиме 1 тис грн за ніч, меню на святковий стіл – щонайменше 350 грн на людину. Також на території є котеджі – 2 тис грн за добу.

Зазначимо, що державна організація “Резиденція “Синьогора” розташована в селі Гута Івано-Франківської області та підпорядковується Державному управлінню справами.

Ще за часів експрезидента-втікача Віктора Януковича там побудували тенісний корт, а зараз для Володимира Зеленського обладнали спортивний майданчик.

Крім того, на території є вертолітний майданчик, мисливські угіддя й лижні траси. У сюжеті йдеться, що президент Зеленський відпочивав у цій резиденції на Різдвяні свята.

https://www.facebook.com/4tv.ua/videos/293662008680064/

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм