У ПНУ стартує проєкт “Професія майбутнього і мій вибір сьогодні”. ВІДЕО

Проєкт має на меті допомогти випускникам шкіл обрати собі фах, який найкраще відповідатиме їхнім здібностям, а також буде популярний у сучасному світі.

В університеті провели соціологічне дослідження та з’ясували, що тільки половина абітурієнтів обирають собі фах відповідно до професійної спрямованості, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

Для того, щоб ця цифра стала більшою, і започаткували проєкт. Науковці проведуть семінари для вчителів, щоб ті у свою чергу інформували учнів про професії майбутнього, які будуть актуальними до 2030 року.

У межах проекту університет співпрацюватиме з департаментом  освіти та та науки області. Планують залучили 11-класників всіх шкіл Прикарпаття.

ДО ТЕМИ: Юна прикарпатка розробила проєкт екологічної велостанції. ВІДЕО

В області функціонує 650 шкіл, понад 10 000 випускників щороку вибирають собі професію. Для деяких це є просто, для деяких складно, оскільки дитина до кінця не усвідомлює ким вона стати у майбутньому, – каже Андрій Сташків, заступник директора Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА. – Ми готові працювати в цьому напрямку, готові співпрацювати і, звичайно ж, в рамках нашої програми ми передбачимо відповідні бюджетні кошти, щоб мати можливість охопити максимальну кількість майбутніх абітурієнтів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм