У обласній Спілці письменників визначили номінантів конкурсу “Книжка Прикарпаття – 2020”. ФОТО

Вчора в Обласній бібліотеці для юнацтва урочисто відзначили номінантів “Книжка Прикарпаття – 2020”.

Своєрідний конкурс серед письменників Прикарпаття організований обласною організацією Національної спілки письменників України та відбувається уже вп’яте, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

Відзнаки “Книжка Прикарпаття – 2020” удостоєні п’ять наших відомих авторів у чотирьох номінаціях:

  1. «Проза» – Марія Дзюба з книгою «Писане серце».

2. «Поезія» – Іван Війтенко «Коромисло вічності» та Василь Лесів «Суголосся».

3. «Документальний роман» – Василь Нагірняк з книгою «Цвіт сльози».

4. «Фольклористика» – Михайло Буджак «Сім вервиць».

ДО ТЕМИ: “ЛітАкцент року – 2020”: в одній з номінацій перемогла Софія Андрухович. ФОТО/ВІДЕО

Книги «Суголосся» та «Сім вервиць» у 2020 році були підтримані членами Експертної ради з питань книговидання при облдержадміністрації та надруковані за кошти обласного бюджету. В рамках виконання Регіональної цільової програми підтримки книговидання 80 відсотків їх тиражу передано обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка.

Начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Володимир Джигіта зазначив, що обласна державна адміністрація здійснює цілий ряд заходів для підтримки прикарпатських авторів, адже українська друкована книга, культура читання сьогодні потребують популяризації та підняття на якісно новий рівень:

В управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю розроблена та виконується Регіональна цільова програма підтримки книговидання, пріоритетним завданням якої є фінансова підтримка місцевих авторів та науковців. Щорічно до Дня української писемності та мови обласна державна адміністрація організовує фестиваль «Сторінками української книги», де відбуваються презентації книжкових новинок наших авторів і видавництв.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм