У Надвірній пікетують окружну комісію: люди вимагають чесних виборів. ФОТО/ВІДЕО

Вже третю добу триває робота Окружної виборчої комісії по прийому протоколів дільничних виборчих комісій за результатами проміжних виборів народного депутата України в 87-му виборчому окрузі.

Після нічного “замінування“, комісія взяла паузу у своїй роботі до 12:00, пише Ратуша.

Сталося це після того, як колишній голова ОВК Руслан Кашніков самоусунувся від роботи, як кажуть члени комісії, фактично втік та зателефонував і повідомив про те, що він захворів. Раніше голова комісії також часто покидав на довгий час приміщення ОВК, через що її робота затягувалася. Члени дільничних комісій вже дві доби очікували на холоді на вулиці своєї черги, щоб здати протоколи своїх ДВК.

Через відсутність голови ОВК робота комісії була заблокована. Після цього члени ОВК обрали нового голову та продовжили роботу. Щоправда, не надовго. О шостій годині комісія оголосила перерву до 12:00.

В цей час під приміщенням будинку культури “Нафтовик” почали збиратися прихильники Олександра Шевченка. Люди кажуть, що хочуть відстояти чесний підрахунок голосів.

Як відомо, робота комісії раніше штучно затримувалася, а протоколи дільничних виборчих комісій, де найбільш переконливо переміг кандидат Олександр Шевченко, відправлялися на доопрацювання. Також представники Василя Вірастюка завалили ОВК необгрунтованими скаргами, чим затягували процес прийому протоколів та подачу інформації на сайт ЦВК.

Зауважимо, що в той час, як в 87-му виборчому окрузі за дві доби ОВК прийняли трохи більше половини протоколів, ОВК в Донецькій області, де значно більше дільниць, завершила прийом 100% протоколів менше ніж за добу.

Як повідомляли ЗМІ, за паралельним підрахунком голосів за протоколами ДВК з мокрими печатками штабами Олександра Шевченка та Руслана Кошулинського, перемогу на виборах з перевагою в близько 200 голосів отримав Олександр Шевченко.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм