У Надвірній адміністраторка нічного клубу заплатить 34 тис. грн штрафу за порушення карантину

Надвірнянський районний суд зобов’язав адміністраторку нічного клубу «Шоколад» сплатити штраф за порушення карантину.

Жінка здійснювала торгівлю без засобів індивідуального захисту та з порушенням режиму роботи, пише Ратуша з посиланням на постанову суду.

15.10.2020 року близько 00 год. 20 хв в м.Надвірна в приміщенні розважального закладу «Шоколад» обвинувачена здійснювала торгівлю без засобів індивідуального захисту та з порушенням режиму роботи, а саме після 00 год. 00 хв, чим порушила п. 1, п. 10 Постанови КМУ №641 від 22.07.2020 року.

На судове засідання вона не прибула, натомість подала до суду заяву, в якій просила справу закрити за відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення, оскільки вона не є суб`єктом господарювання. Зазначила, що вину не визнає та просить слухати справу у її відсутність.

ДО ТЕМИ: Від початку локдауну на Прикарпатті скали 95 протоколів за порушення карантину

Проте суд, з`ясувавши фактичні обставини справи і дослідивши докази, що містяться в матеріалах справи, все ж постановив накласти адміністративне стягнення із правопорушниці у вигляді штрафу в розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 000 грн. А також стягнув з неї в дохід держави 454 грн судового збору.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм