У Надвірнянському районі урочисто відкрили реконструйований ліцей. ФОТО

У ліцеї навчаються 334 учні.
У ліцеї навчаються 334 учні.

Вчора у Переріслянській об’єднаній територіальній громаді урочисто відкрили реконструйований у рамках президентського проєкту «Велике будівництво» Гаврилівський ліцей. 

Про це йдеться на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації, пише Ратуша.

За словами директора закладу Івана Приймака, на сьогодні у ліцеї навчаються 334 учні. У закладі працює 43 педагоги. Учні Гаврилівського ліцею мають хороші результати на районних та обласних конкурсах, олімпіадах.

Завдяки «Великому будівництву» проведено капітальний ремонт закладу освіти за програмою енергозбереження. Облаштовано пандус та центральний вхід, відремонтовано дах на двох корпусах, утеплено фасад, замінено вікна та двері, підлогу у спортивному залі, проведено ремонт сходових на аварійних виходах, – розповів директор ліцею.

ДО ТЕМИ: У Франківську завершили капітальний ремонт дитсадку “Бджілка”. ФОТО

Із відкриттям оновленого приміщення учнів і педагогів привітав голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів:

Сьогодні у рамках проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, ми відкриваємо для учнів другий в області освітній заклад. Проєкт дозволив нам спільно з громадою створити комфортні умови для навчання для ліцеїстів та роботи освітян

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм