У Мінфіні підрахували, в яку суму обходиться рік підготовки одного прикарпатського школяра

Загальні видатки цих шкіл у 2019 році становлять 94,1 млрд грн.
Загальні видатки цих шкіл у 2019 році становлять 94,1 млрд грн.

На основі даних щодо фінансових, кількісних та якісних показників діяльності закладів загальної середньої освіти у 2019 році Мінфін підготував інтерактивний аналітичний інструмент (дашборд), що дозволяє побачити бюджетні видатки на загальну середню освіту як у цілому по країні, так і на рівні окремих шкіл.

В аналіз включена інформація виключно по денних закладах загальної середньої освіти комунальної власності, пише Ратуша з посиланням на фінуправління міської ради.

ДО ТЕМИ: Онлайн, офлайн чи по змінах: у якому форматі навчатимуться франківські школярі цього року. ВІДЕО

Дані були зібрані з усіх областей України та м. Києва (крім територій проведення ООС та тимчасово окупованих територій).

Усього було отримано інформацію щодо 14,2 тис. окремих закладів загальної середньої освіти, в яких навчаються 3,9 млн учнів та працюють 438,5 тис. учителів.

ДО ТЕМИ: Цього року в Івано-Франківську рекордна кількість школярів. ВІДЕО

Загальні видатки цих шкіл у 2019 році становлять 94,1 млрд грн. Середні витрати по країні на підготовку одного учня у 2019 році становили 23,1 тис. грн на рік.

Аналіз, зокрема, показав, що в Івано-Франківській області середні витрати по області на підготовку одного учня у 2019 році склали 25 228 гривень на рік.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм