У кількох ТВК на Прикарпатті проведуть жеребкування для включення у склад, а деякі недоукомплектовані

20 серпня завершився процес подання кандидатур до складу сільських та селищних ТВК.
20 серпня завершився процес подання кандидатур до складу сільських та селищних ТВК.

В Івано-Франківській області налічується 49 сільських та селищних ТВК. В чотирьох із них проведуть жеребкування щодо включення кандидатур до складу виборчих комісій, а  деякі ТВК досі недоукомплектовані.

Надвірнянська районна виборча комісія проведе жеребкування щодо включення кандидатур до Ланчинської та Делятинської селищних виборчих комісій, а також до Пасічнянської сільської ТВК, пише Ратуша з посиланням на ОПОРУ.

Івано-Франківська районна ТВК проведе процедуру жеребкування щодо включення кандидатур до складу Єзупільської селищної ТВК.

Варто зазначити, що до складу Поляницької сільської територіальної виборчої комісії було подано всього-на-всього 7 кандидатур. Відтак, ця виборча комісія буде доукомплектована членами комісії за поданням голови Надвірнянської районної ТВК.

ДО ТЕМИ: Нові вибори – нова партія: Виноградник балотуватиметься від “Платформи громад”

Суб’єктами подання були: політичні партії, які мають фракції у Верховній раді та місцева організація партії, яка уклала угоду про співпрацю із політичною групою, яка зареєстрована у парламенті.

Комісії створюються у складі не менше 9 осіб та не більше 18. Якщо подань до складу сільських та селищних ТВК більше ніж максимальна кількість членів комісії, то проводиться жеребкування, щодо включення кандидатур до складу ТВК Процедура жеребкування регулюється Постановою ЦВК.

ДО ТЕМИ: Громади Прикарпаття: де пройдуть місцеві вибори-2020

Як повідомлялося раніше 20 серпня завершився процес подання кандидатур до складу сільських та селищних ТВК, які вносились до районних ТВК.

Кількісний та професійний склад сільських та селищних ТВК є важливим фактором в організації виборчого процесу, – каже координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області Богдан Морикіт. – Від цього залежить, як ТВК цього рівня формуватимуть дільничні виборчі комісії у селах та селищах

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм