У Коломиї фірма «ПБС» за ніч відремонтувала вулицю Шевченка. ФОТО

В Коломиї на вулиці Тараса Шевченка, фірма «ПБС» лише за одну ніч постелила верхній шар асфальтобетону. Його товщина – 5 сантиметрів.

За словами майстра ТОВ «ПБС» Андрія Квича, протяжність ділянки – 420 метрів.

Ми влаштували верхній шар дрібнозернистого асфальтобетону марки А15, товщиною 5 сантиметрів. За одну ніч ми завершили ділянку, – каже майстер.

Коломияни чекали на ремонт цієї вулиці вже роками. Це одна із центральних автомобільних артерій міста, а тому її ремонт є надзвичайно важливим.

Місцевий мешканець Роман розповідає, що живе поруч, а тому не міг не прийти подивитись, як ремонтують дорогу.

Нарешті у Коломиї буде дуже гарна і комфортна дорога, – зауважує коломиянин.

Якість виконання робіт разом із командою «За майбутнє» перевірив засновник ТК «Буковель» Олександр Шевченко

«Протягом трьох років ми відновимо всі дороги та доріжки у Коломийській ОТГ. Будуть розвиватись такі інфраструктурні об’єкти, як велодоріжки, тротуари, освітлення. Фактично все, що буде давати безпеку та комфорт мешканцям. Тому безумовно нам потрібне тільки єдине – довіра і підтримка», – наголошує Олександр Шевченко.

В команді «За майбутнє» переконані, що такими якісними, якою тепер стала вулиця Шевченка, можуть стати всі дороги у писанковому місті.

«Коломияни заслуговують на те, щоб жити у комфортному місті. А комфорт, перш за все – це дороги. Тому ми рухаємося в напрямку того, щоб зробити місто для людей. І тоді воно буде розвиватися», – впевнений представник команди «За майбутнє» Назарій Тодорів.

А вже наступного дня на вулиці Шевченка повністю відновили рух. Зараз автомобілісти долають вулицю без перешкод, ям та вибоїн.

Вже невдовзі тут візьмуться за встановлення безпечних тротуарів та нанесення дорожньої розмітки.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм