У Коломиї оновлять спортзал за майже півтора мільйона гривень. ВІДЕО

Депутати Коломийської міської ради виділили 1 мільйон 400 тисяч гривень на оновлення спортивного залу на бульварі Лесі Українки.

За минулої каденції тут відремонтували зал вільної боротьби, тепер беруться за гімнастичний зал, пише Ратуша з посиланням на НТК.

Початок робіт планують вже на початок травня.

Направляємо 1 мільйон 400 тисяч гривень, де будуть виконані роботи як внутрішні, так і зовнішні. Повністю зношений спортивний інвентар, плануємо зробити і ремонт, і закупити інвентар для дітей, – повідомив секретар Коломийської міської ради Андрій Куничак.

ДО ТЕМИ: У франківському ліцеї осучаснили один з кабінетів. ВІДЕО

У гімнастичний зал понад 30 років кошти не вкладали. Цьогоріч з міського бюджету направили 750 тис грн на внутрішні ремонти залу.

Першочергово, звичайно, хочемо поміняти тепломережу, зробити підвісну стелю, що передбачено техумовами цього залу, зробити гідроізоляцію. Це економія всіх енерговидатків. І потрібно повністю поміняти спортивні прилади, а вони на превеликий жаль дуже дорогі, – ділиться начальник відділу молоді та спорту Коломийської міської ради Володимир Колесник.

ДО ТЕМИ: “Велике будівництво”: у 2021 році на Прикарпатті реалізовуватимуть 14 проєктів

Планують встановити сучасну вентиляцію, замінити підлогу та освітлення, оновити систему опалення, відремонтувати роздягальні, встановити санвузли, утеплити фасад та облагородити територію.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм