У Коломиї на ратуші вивісили прапор Білорусі. ФОТО

В такий спосіб місто висловило підтримку і співчуття білоруському народу.
В такий спосіб місто висловило підтримку і співчуття білоруському народу.

Коломияни на ратуші вивісили прапор Білоруської народної республіки, який був офіційним стягом після здобуття незалежності в 1995 році.

В такий спосіб місто висловило підтримку і співчуття білоруському народу у цей нелегкий для них час, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Коломийської міської ради.

Історія нашої країни тісно переплітається з історію Білорусі. Українці разом з білорусами першими були кинуті в протистояння німецьким військам в 1941 р. Український рух за незалежність завжди підтримував тісні контакти з братами-білорусами. І якщо є серед колишніх країн СРСР наші побратими, то це саме білоруси. Вболіваємо за Білорусь! – йдеться у повідомленні.

Також зазначили, що засуджують дії влади Білорусі, бо вважають, що це не просто вияв зневаги до демократичних прав і свобод людини, а варварство, якому не має бути місця в ХХІ столітті.

ДО ТЕМИ: Партія «Платформа громад» на стороні братнього білоруського народу

Радість – це те, що дається з боєм. Я бажаю народу Білорусі виграти цей бій і відновити свободу у своїй державі! Хай настане мир і верховенство права! Хай живе Білорусь! – зазначив поет-революціонер Сергій Жадан.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм