У Коломиї на бульварі Лесі Українки пропонують створити мурал. ВІДЕО

Громадська активістка, журналістка Олександра Олійник пропонує створити мурал на одному з будинків на бульварі Лесі Українки в Коломиї.

Запропонувала ідею на обговорення в Інтернеті. Каже, була приємно здивована, адже майже 100% відгуків – позитивні, пише Ратуша з посиланням на НТК.

Олександра Олійник – фотограф, тому вулиці Коломиї бачить дещо по-іншому, а до навколишнього середовища приглядається прискіпливо. Так під час прогулянки нещодавно побачила на бульварі Лесі Українки стіну будинку, де можна створити мурал. Каже, з нагоди 150-річного ювілею від Дня народження Лесі Українки увесь рік в нашій країні відбуватиметься різноманітні події, присвячені видатній поетесі.

Воно якось так вписалось: і стіна ця ідеальна, вона велика, і ювілей. І я собі думаю: ідеально б тут було мати такий класний мурал, присвячений Лесі Українці, – каже жінка.

ДО ТЕМИ: У Франківську з’явився ще один мурал просто неба. ФОТО

Журналістка вважає, що перший крок до втілення ідеї – це діалог. Його Олександра вже зробила і запропонувала містянам ескіз муралу. Зізнається, була приємно здивована, адже коментарі в більшості конструктивні, а відгуки – позитивні.

Ми отримали шалену підтримку. Негативних коментарів зовсім не було, підтримали майже всі. Там дуже багато і лайків, і коментарів. Тому це тішить, – каже Олександра Олійник.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм