У Коломийській ЦРЛ облаштовують десятки кисневих точок. ВІДЕО

У Коломийській центральній районній лікарні облаштовують десятки кисневих точок для пацієнтів, і не лише “ковідного” відділення.

Про це розповів медичний директор КНП Віктор Бойко, пише Ратуша з посиланням на НТК.

Сьогодні пацієнтами “ковідного” відділення центральної районної лікарні у Коломиї є 103 дорослих та троє дітей. Загалом є 105 ліжок для хворих.

Протягом останніх тижнів до медзакладу звертається все більше і більше людей, щодня – 10-12 людей. Переважно ПЛР-тест показує позитивний результат.

63 пацієнти мають позитивний ПЛР-тест. На стаціонарі знаходяться всі пацієнти із захворюваннями середньої важкості. Ситуація напружена, але поки що контрольована. Зараз зайняті всі кислені точки, – каже директор КНП “Коломийська ЦРЛ” Віктор Бойко.

ДО ТЕМИ: “Ти ледь не вмираєш постійно”: франківка розповіла, як вдруге захворіла на Covid-19

Зараз медики очікують початок другої хвилі коронавірусу.

Пік захворювання ще не настав, але кількість пацієнтів зростає. Активно хворіють медики, – каже Віктор Бойко.

У Коломийській центральній районній лікарні є 13 кисневих концентраторів, 10 з них придбали за державні кошти, передбачені для боротьби з COVID-19. Зараз замовили ще 10. Загалом, у медзакладі працюють над збільшенням кисневих точок.

Ми зараз працюємо над відновленням хірургічного корпусу, там проводять кисневі магістралі, нарощуємо кисневі магістралі і для інших корпусів. Ми отримали гроші, до них ще докладемо, бо кількість кисневих точок вимагає не менше 80% від наявних розгорнутих ліжок, – коментує Віктор Бойко.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм