У клініці ІФНМУ почали проводити щеплення від COVID-19. ФОТО

В Івано-Франківському національному медичному університеті почалась вакцинація для профілактики COVID-19.

Щеплення проводять в університетській клініці вакциною Oxford, AstraZeneca (Covishield), пише Ратуша з посилання на пресслужбу ІФНМУ.

Вже в перший день, у п’ятницю, 12 березня, провакцинували 77 людей. Це були 25 працівників університетської клініки, а також працівники центру стоматології, кафедри судової медицини, ортопедичної стоматології, фтизіатрії та пульмонології, а також кілька працівників інших кафедр.

Кожній свідомій людині варто вакцинуватися, — наголосила директорка університетської клініки доцентка Марія Семотюк. — Це є нашим порятунком у цій ситуації.

ДО ТЕМИ: За добу майже 500 прикарпатцям зробили щеплення від COVID-19 

Це перший етап проведення щеплення. Другу дозу вакцини вводитимуть через 28 діб. Як повідомив проректор з лікувальної роботи доцент Тарас Кобрин, наразі бажання щепитися виявили понад пів тисячі працівників університету.

Вакцинація зараз критично необхідна, — зазначив Тарас Кобрин. — Тільки організованою спільною роботою зможемо подолати пандемію і врятувати тисячі життів.

Сьогодні в університетській клініці перебувають кілька пацієнтів з інших лікарень, які перенесли COVID-19. Це люди із супутніми патологіями, які потребують додаткової реабілітації. Поступають вони у стані середньої важкості. Тривалість такого лікування складає 10-12 днів, після чого їх виписують додому.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм