У Карпатах п’яний чоловік зі зброєю погрожував дітям та учасникам АТО. ФОТО

Чоловік у стані алкогольного сп’яніння поводив себе неадекватно, розмахуючи пістолетом, перед 12 дітьми та учасниками АТО/ООС з Калуша.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав учасник події Олександр Соколовський, пише Ратуша.

Інцидент трапився 27 серпня, коли група туристів спустилась від озера “Несамовите” до підніжжя гори. П’яний чоловік під’їхав до них за кермом автомобіля на іноземній реєстрації і, запевняючи, що це його територія, вимагав заплатили 200 гривень.

Після відмови оплати чоловік пішов в машину за зброєю.

Він йшов за нами до нашого автобусу де перед нами стояв і його автомобіль. Біля його автомобілю, викрикуючи деякі агресивні фрази, він перезарядив пістолет і раптом хтось із дітей, перелякавшись, вприснув йому в лице із газового балончика. Щоб не наражати всіх на небезпеку, ми швидко сіли до автобуса і покинули місце події,- повідомляє очевидець.

На виїзді автобус зупинили яремчанські патрульні. Як виявилось, чоловік зі зброєю – Пригродський Василь Михайлович – написав заяву про напад на нього. Одразу проходити експертизу на алкогольне чи наркотичне сп’яніння він відмовився, проте через 5 годин все ж таки її пройшов. Результат – 0,39 проміле.

ДО ТЕМИ: У Франківську чоловік погрожував поліцейським та жителям міста автоматом

Найбільше всі присутні здивувалися коли побачили висновок лікара-нарколога Жураківського В.Й. з наркологічного центру, який написав у своєму висновку, що у громадянина Пригродського Василя Михайловича ознак сп’яніння не виявлено, хоча у акті обстеження наркологічного центру чітко зазначили результати драгера 0,39 % проміля,- зауважив Олександр Соколовський.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм