У Калуші проведуть реконструкцію центральної площі. ВІДЕО

У Калуші показали варіант реконструкції центральної площі. Управління архітектури та містобудування Калуської міської ради підготувало ескіз «Візуалізація пропозицій реконструкції благоустрою на площі Героїв в м. Калуші з урахуванням проєктних рішень забудови земельних ділянок, які перебувають у приватній власності».

Візуалізацію пропозиції реконструкції благоустрою на площі Героїв розробляли з врахування потреби оновлення благоустрою центральної частини міста, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

Кардинально по центральній площі нічого не мінялося, легка реконструкція суто самої площі. Від нас додали вставку між колишнім “Хлібним” і між 17 та 19 будинком на плозі Героїв, оскілька воно було ще передбачено у 1996 році проєктом реконструкції центральної площі, – розповів головний архітектор міста Роман Кузик.

Дещо видозмінений і проєкт забудови земельнох ділянки на місці кінотеатру “Відродження”.

Те, що було надано на цю земельну ділянку у 2011 році, нами була здійснена візуалізація проєкту. Єдине, що від нас ми забрали – вежу, яку вони ставили на передню частину, десь воно не дуже і до вподоби було, – каже Роман Кузик.

Акцент зроблений і на оновленні фасадів будівель в одній колірній гамі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм