У Калуші досліджують проби повітря після пожежі на “Карпатнафтохімі”. ФОТО/ВІДЕО

15 січня у Калуші на території «КАРПАТНАФТОХІМ» сталося займання печі. Як з’ясували згодом, відбувалось факельне горіння піролізної печі (дихлоретан), на площі орієнтовно 45 м кв.

Санітарна лабораторія підприємства відібрала проби атмосферного повітря на промисловій площадці, де відбулося займання та на межі санітарно-захисної зони, пише Ратуша з посиланням на Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради.

Відповідно до результатів лабораторних досліджень перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в повітрі не виявлено (копія додається).

Також з метою перевірки стану якості атмосферного повітря в житловій забудові м. Калуш, с. Мостище та на межі санітарно-захисної зони ТОВ «Карпатнафтохім» фахівці Калуської міськрайонної філії ДУ«Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» відібрали проби атмосферного повітря для проведення досліджень. Про результати даних досліджень повідомлять додатково.

Всього залучалось 53 чоловіки особового складу пожежо-рятувальних підрозділів та 16 одиниць техніки. Як з’ясувалося згодом, відбувалось факельне горіння піролізної печі (дихлоретан) в корпусі 903 ТОВ «Карпатнафтохім», на площі орієнтовно 45 м. кв. Завдяки оперативності та професійним діям пожежно-рятувальних підрозділів пожежу було локалізовано о 15:30, а о 15:36 – ліквідовано, потерпілих немає, – йдеться у повідомленні.

За інформацією ТОВ «Карпатнафтохім» загрози для жителів навколишніх населених пунктів немає.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм