У Калуській ЦРЛ відремонтували відділення невідкладної медичної допомоги. ФОТО/ВІДЕО

У четвер, 21 січня, з робочим візитом до Калуської ЦРЛ завітав міський голова Калуської ОТГ Андрій Найда та його заступниця Надія Гуш. Приводом для відвідин стало оновлене відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня «Деякі питання створення приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах» на область з державного бюджету виділили 72 млн гривень, пише Ратуша з посиланням на Вікна.

За ці кошти реалізовані проєкти з реконструкції та капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я. На Прикарпатті кошти розподілили на дев’ять лікарень. Серед них — і Калуська ЦРЛ.

Міський голова Андрій Найда зазначив, що на капітальний ремонт було виділено понад два мільйони гривень. Зокрема, 50 тис. гривень із міського бюджету було виділено на проєктно-кошторисну документацію.

Результатами капітального ремонту Калуський міський голова задоволений. Відзначив, що лікарня наближається до європейського рівня:

Хворі заходять, бачать просторі хороші приміщення, оснащені якісною апаратурою і в них складається позитивне враження. Це позитивно впливатиме і на емоційний стан  пацієнта і він швидше одужуватиме. Ми пройшлися по всіх відділеннях, зміни є позитивні.

Андрій Найда зазначив, що оновлене приміщення дає хворим упевненість, що в комфортній лікарні якісно надають послуги.

Директор КНП «Калуська ЦРЛ» Іван Красійчук повідомив, що окрім оновленого відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги, передбачено й отримання нової медичної апаратури.

Представники влади завітали й у консультативну поліклініку, структурний підрозділ «Пологовий будинок» та інші відділення, де поспілкувались з медичним персоналом.

ДО ТЕМИ: У Франківській лікарні практикуватимуть операції з пересадки органів. ВІДЕО 

Раніше йшлося, що управління капітального будівництва в Івано-Франківській області 13 жовтня замовило капітальний ремонт відділення екстреної медичного допомоги в Калуській центральній районній лікарні за 2,4 млн гривень. Підряд отримало місцеве ПП «Добробуд».

Калуська центральна районна лікарня приймає хворих на коронавірус з квітня цього року. Водночас вона також визначена однією з дев’яти опорних лікарень Франківщини. Йдеться про державну програму, основна мета якої створити потужні медичні цілодобові центри. Доставити пацієнта до таких лікарень можна буде до однієї години.

ДО ТЕМИ: Коломийська лікарня отримала новий кисневий концентратор. ФОТО/ВІДЕО 

Поточний ремонт відділення екстреної медичної допомоги буде вже другим для лікарні. 2019 року заклад презентував оновлене приймальне відділення, де за 1 млн гривень з міського бюджету зробили оглядову та санітарну кімнати, палату інтенсивної терапії та невелику операційну.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм