У жовтні Франківськ виплатить понад 300 тисяч за перевезення медиків на роботу. ФОТО

Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради підписало три угоди на перевезення медиків у жовтні, вартістю 336 тисяч гривень.

Про це стало відомо з порталу закупівель Prozorro, пише Ратуша з посиланням на Наші Гроші.

Кожна угода передбачає перевезення медиків з окремого напрямку.

Як пояснила спеціаліст управління Анастасія Дехтяр, хоча громадський транспорт і працює, однак там можна займати лише сидячі місця, відтак медики дуже довго добиратимуться на роботу.

Найбільшу угоду на 169,25 тисяч гривень підписали з ТОВ “АТП-12629” на Підпечерівський напрямок. Маршрут протяжністю 21,5 кілометрів протягатиме через села Підпечери, Угорники до Івано-Франківська і назад. У будні буде по дев’ять рейсів, у вихідні – вісім.

Ще майже 93 тисяч гривень отримає підприємець Олександр Дунаєвський за перевезення в Колодіївському напрямку – з села Добровляни, через Підлужжя, Угорники до Івано-Франківську і назад. Протяжність маршруту – 38,5 кілометрів. Тут в понеділок-суботу буде по 7 рейсів, а в неділю – три.

Перевезення в Узинському напрямку здійснюватиме підприємець Руслан Коваль за майже 74 тисячі гривень. Маршрут матиме протяжність 29,5 кілометрів із села Узин, через Підлужжя, Угорники до Івано-Франківська і назад. Періодичність у понеділок-суботу становитиме сім рейсів, у неділю – п’ять рейсів.

Вартість 1 кілометру в усіх угодах становитиме 12 гривень Перед випуском автобусу на рейс мають проводити дезінфекцію салону та забезпечити водія засобами захисту. У цих же перевізників управління транспорту замовляє послуги з червня.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм