У Городенці підприємці протестують проти червоної зони

Городенківський та Косівський райони області ввійшли до червоної зони карантинних обмежень.

Такий статус передбачає тимчасове закриття закладів громадського харчування, промислових крамниць, жорсткі епідемічні заходи в магазинах продовольчої групи, заборону спортивних змагань та обмеження щодо релігійних відправ, пише Ратуша з посиланням на Голос України.

ДО ТЕМИ: Європу накрила друга хвиля коронавірусу: кордони знову закривають

Городенківські підприємці вийшли на протест перед райдержадміністрацією, щоб відстояти своє право працювати, та із проханням до місцевої влади скасувати червону зону. Це ресторатори, власники кафе та магазинів, котрі втрачають свій бізнес через карантин.

Ми не можемо скасувати рішення центральної влади. Розумію представників бізнесу, адже місцевий бюджет також втрачає податкові надходження. За нинішню (18.08. – Ред.) добу офіційно підтверджено 30 нових випадків коронавірусної хвороби, тож спільно маємо подбати про поліпшення епідемічної ситуації, – повідомив перший заступник голови Городенківської РДА Тарас Колісник.

Тим часом на Івано-Франківщині зареєстровано 6959 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, 169 із них – за минулу добу. Загалом за час пандемії одужало 2858 пацієнтів, 174 особи померли від COVID-19.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм