У вишуканих платтях і з макіяжем: франківка колекціонує фарфорових ляльок. ВІДЕО

Франківка Мар’яна Фесюк колекціонує фарфорових ляльок у себе вдома. Всі вони у вишуканих платтях, капелюшках, готовою зачіскою та макіяжем.

Більшість з них – привезені із закордону, а вартість однієї – більше тисячі гривень, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

Першу ляльку дівчину подарував тато ще у три рочки.

Всі ляльки у мене завдяки моєму татові. Не знаю як це сталося. Він якось на підсвідомому рівні зчитував те, що я їх обожнюю і якийсь період до мене щоразу приїжджали нові ляльки, – каже Мар’яна Фесюк. – Я дуже ціную ляльки, які куплені з рук людей, мають якусь історію. Зазвичай закордоном на розпродажах, невеличких базарчикам можна знайти дуже старовинні ляльки. У них треба вміти побачити ту красу, яку вони у собі несуть.

Дівчина не тільки періодично збільшує свою колекцію, а ще й зрідка любить подарувати таку ляльку комусь з друзів.

ДО ТЕМИ: Іванофранківець колекціонує та реставрує ретро-автомобілі. ФОТО/ВІДЕО

Але особливими для Мар’яни є дві ляльки, які кардинально відвізняються від усіх наявних. Дівчина тримає їх біля свого ліжка і вважає, що вони оберігають її сон.

Мені завжди дуже подобався Венеціанський карнавал, маски. Деколи Всесвіт чує побажання. Зазвичай такі ляльки, якщо їх купувати у антикварних магазинах, дсить недешево коштують. І одного разу мені приїхали ці ляльки – надзвичайно витончені і з шармом, – каже Мар’яна.

Доглядати за ляльками нелегко, це потребує чимало часу.

Приходять коліжанки з донечками і завжди їм хочеться поміняти місцями капелюшки. І я потім сиджу, як пазл розгадую на якій ляльці який капелюшок був, на якому місці вона стояла. Для того, щоб доглянути всіх ляльок, треба раз у місяць присвятити цьому цілий день, – каже колекціонерка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм