У Верховині керівник місцевого РЕМу під час застілля вбив підлеглого

У Верховині директор РЕМ філії АТ «Прикарпаттяобленерго» під час застілля вбив свого колегу.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на вирок Косівського суду.

Вбивство сталося близько 23:00 години 19 вересня 2018 року.

Як йдеться в рішенні, під час застілля між працівниками раптово виник конфлікт, у ході якого директор наніс підлеглому удари рукою по обличчю, один з яких – удар кулаком в лобну ділянку, внаслідок чого утворився синець. В результаті удару потерпілий впав та вдарився головою.

Внаслідок падіння і удару правою передньо-боковою поверхнею голови до тупого твердого предмету, чоловік отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми з крововиливами, яка ускладнилась набряком головного мозку, в результаті чого настала смерть потерпілого, – йдеться у повідомленні.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав, оскільки вважає, що “смерть потерпілого наступила не від удару, який він йому наніс, а через удар голови до твердого тупого предмета в результаті падіння”.

За його словами, коли вони залишилися наодинці, потерпілий почав згадувати, що просився на вищу посаду і при цьому, через стіл, схопив його за лікоть, а потім несподівано наніс йому один удар в область ключиці і хотів нанести ще один удар. Але директор ухилився і у відповідь на таку поведінку наніс йому, також через стіл, удар рукою у чоло, від чого той впав. 

Зауважив, що швидка медична допомога хоч і приїхала дуже швидко (5-7 хв), але медики допомогти уже не змогли і лише констатували факт смерті.

Конфлікт відбувся миттєво і тривав кілька секунд. Тяжких тілесних ушкоджень завдавати йому не бажав, як і не бажав йому смерті. Можливість настання таких наслідків навіть не міг допустити і вважає їх нещасним випадком.

Дружина потерпілого розповіла, що систематично телефонувала йому весь вечір, проте чоловік не відповідав. Тоді їй зателефонували близько 3-ї ночі і повідомили про подію. Вона одразу ж пішла туди, проте в приміщення її не допустили, але через вікно жінка побачила свого чоловіка, який лежав на підлозі з перехрещеними ногами, а біля нього на підлозі та на його обличчі бачила кров.

Цивільний позов підтримати в частині відшкодування моральної шкоди в розмірі 500 000 грн, так, як матеріальні збитки та витрати на правову допомогу обвинуваченим їй повністю відшкодовано.

Суд визнав директора РЕМ філії АТ «Прикарпаттяобленерго» винуватим у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України та призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм