У Верховині вчителі змушені робити ремонт ліцею власним коштом

Необхідні роботи у закладі змушені проводити на пожертви його працівників.
Необхідні роботи у закладі змушені проводити на пожертви його працівників.

У Верховинському ліцеї № 1 упродовж 15 років не проводили ремонтних робіт.

Проте навчальний заклад потребує капітального ремонту, повідомила директорка ліцею Оксана Волинюк кореспондентам Суспільного, пише Ратуша.

У нас в критичному стані спальні корпуси, в яких від понеділка до п’ятниці проживають діти. Вони не мають змоги добиратися додому щодня. У ліцеї переважно навчаються діти, яким треба до школи йти півтора кілометра по горах. Вони фізично не можуть подолати такий шлях. Також потребують оновлення харчоблок, сантехніка. Якщо скласти кошторис, то не знаю, чи нам було би достатньо одного мільйона гривень, аби зробити якісний ремонт у школі. Кожного року складаємо кошториси. Але, якщо немає коштів у районі, то ніхто нам не допоможе, – розповіла Оксана Волинюк.

Як розповіла директорка Верховинського ліцею № 1, необхідні роботи у закладі змушені проводити на пожертви його працівників. Зокрема, таким чином зробили пожежну сигналізацію в одному з корпусів ліцею.

ДО ТЕМИ: Дірява покрівля і обвалена стеля: у Городенці відремонтують школу №2

За словами Оксани Волинюк, з першого вересня за парти у ліцеї сіли 377 учнів, 185 із них проживають у пришкільному інтернаті. У період дії карантинних обмежень заклад заборонено відвідувати батькам. Для тих, хто перебуває у пришкільному інтернаті, облаштували ізолятори на випадок захворювань, забезпечили дезінфікаторами і засобами захисту.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм