У березні в Франківську розпочнуть прийом проєктів на “Бюджет участі”

9 березня в Івано-Франківську стартує програма “Бюджет участі”. Цьогоріч для франківців з міського бюджету виділили 18 млн грн.

Про це під час онлайн-прийому повідомила заступниця міського голови Вікторія Дротянко, пише Ратуша.

Залишаються малі, великі проєкти, архітектура, освіта. Будь ласка, подавайте свої проєкти, – сказала Дротянко.

Подати заявку на участь можна на першому поверсі приміщення Івано-Франківської міської ради у відділі звернення громадян. Заявки прийматимуть до 30 березня.

ДО ТЕМИ: “Бюджет участі”: 166 проєктів, які змінили Івано-Франківськ

Цьогоріч у “Бюджеті участі” з’явилася нова категорія – “Об’єкти культурної спадщини”, на яку спрямують 1,5 млн грн без поділу на малі та великі проєкти.

Сюди можуть потрапити ті проєкти, які стосуються об’єктів, що мають історичну, культурну та архітектурну цінність. Вони стосуватимуться відновлення, відтворення, реставрації самих об’єктів або їхніх елементів незалежно від форм власності. При заповненні заявки треба обов’язково додавати фото об’єкта, а у разі відсутності проєктно-кошторисної документації, частина коштів проєкту піде на її виготовлення, – повідомили на сайті “Бюджету участі”.

Проєкти у цій категорії будуть аналізувати в Департаменті містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради. Після позитивної рецензії спеціалістів їх допустять до голосування. Консультуватиме ці ініціативи начальник відділу з питань охорони культурної спадщини Володимир Ідак.

Цього року маємо особливості. Перш за все, це ситуація з ростом захворювань, тому будемо думати як приймати заявки в таких умовах. Хочу попросити всіх максимально можливо консультуватися щодо заповнення заявок телефоном чи у мережі. Також думаємо над тим, щоб цього року “Школу Бюджет участі” провести онлайн”, – розповіла координаторка програми “Бюджет участь” Христина Гнатів. 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм