У березні в Франківську виявили два випадки продажу алкоголю і тютюну неповнолітнім. ФОТО

Упродовж березня за продаж алкоголю та тютюну до адміністративної відповідальності притягнули два франківські магазини.

Про це інформують у Facebook-спільноті “Тверезий Франківськ”, пише Ратуша.

4 березня правоохоронці оштрафували магазин “Стефанія”, що знаходиться на вулиці Бандери, 79, а 11 березня – магазин “Алкоголь гуртові ціни” на вулиці Січових стрільців, 52.

За усіма виявленими фактами правоохоронними органами було складено протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, – йдеться в дописі.

ДО ТЕМИ: За три дні на Прикарпаття виявили п’ять випадків продажу алкоголю неповнолітнім

Людина, яка продала алкоголь неповнолітньому, повинна виплатити штраф у розмірі від чотирьохсот (6 800 грн) до восьмисот (13 600 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на розгляд адміністративної комісії).

За підсумками розгляду адміністративної комісії матеріали справ скеровуються до Державної фіскальної служби України у м. Івано-Франківську, яка згідно статті 15-3 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального” застосовує фінансову санкцію до суб’єкта підприємницької діяльності у розмірі фіксованої суми – 6800 гривень, – інформують у дописі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм