MOSCOW, RUSSIA - JANUARY 12, 2021: A medical worker handles samples at an express COVID-19 testing lab at Vnukovo International Airport. Passengers arriving from abroad are tested for the new COVID-19 strain discovered recently in the UK. Stanislav Krasilnikov/TASS –осси€. ћосква. ¬ лаборатории экспресс-тестировани€ на коронавирус COVID-19 в аэропорту ¬нуково. —танислав  расильников/“ј——

У апеляційному суді Івано-Франківська новий випадок захворювання на COVID-19

В Івано-Франківському апеляційному суді зафіксували новий випадок інфікування COVID-19.

Про це інформує пресслужба установи, пише Ратуша.

Роботу суду припинити не можна, тому він продовжує працювати. Працівники дотримуються всіх карантинних вимог та регулярно проводять дезінфекцію приміщень.

ДО ТЕМИ: За минулу добу на COVID-19 протестували понад 1100 прикарпатців

Просимо відвідувачів суду дотримуватись карантинних обмежень, відвідувати суд тільки у разі нагальної потреби та залишати документи для подачі в канцелярію суду в спеціальній скриньці, яка розташована при вході в приміщення суду. Для того, щоб уникнути затягування судових розглядів кримінальних проваджень,  з метою запобігання захворювання на COVID-19 звертаємо увагу учасників на можливість заявити клопотання про здійснення провадження за їх відсутності відповідно до ст. 406 КПК України. У цьому випадку суд апеляційної інстанції має право ухвалити судове рішення за результатами письмового провадження, – йдеться в повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм