Уряд підтримав призначення Футерка заступником голови Івано-Франківської ОДА. ФОТО

Кабінет міністрів проголосував за призначення Богдана Футерка заступником очільника Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав прикарпатський нардеп від політичної партії “Слуга народу” Василь Мокан, пише Ратуша.

На сьогоднішньому засіданні члени Кабміну проголосували за погодження призначення Футерка Богдана Любомировича – заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації,- йдеться у повідомленні.

Футерко займатиме посаду заступника голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Він володіє дачним будинком у Братківцях (площею 72 кв. метра) та земельною ділянкою у Братківцях (площею 550 кв. метрів). Має два автомобілі: Mercedes-Benz E320 (2004 року випуску) та Suzuki Vitara (1995 року випуску).

Футерко володіє 50% частками акцій у IT-компаніях ТОВ «Бівібілоджік» та ТОВ «Бівібілоджік Україна». Задекларував 150 тис. гривень та 48 тис. доларів готівкою.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм