Унікальні пропозиції на Центральному ринку: ексклюзивні сири та крафтові молочні продукти

На Центральному ринку Івано-Франківська найбільший вибір молочних продуктів. Тут пропонують ексклюзивні сири, яких не знайти у супермаркетах чи звичайних продуктових магазинах.

Бринза, будз і вурда – ці гуцульські сири на прилавки Центрального ринку привозять із Косівського району – серця Українських Карпат, пише Ратуша з посиланням на сайт Центрального ринку.

Вони мають індивідуальні смакові якості та текстуру, тому кожен особливий. Для їхнього приготування гуцули використовують козяче, овече та коров’яче молоко. 

Гуцульський сир бринза
Гуцульський сир будз
Гуцульський сир вурда

Популярним серед покупців є овечий сир. Його виготовляють невеликі фермерські господарства.

Овечий сир

Цей сир без добавок коров’ячого чи козячого молока. Породисті вівці дояться приблизно 5-6 місяців, з кінця березня по середину жовтня. Саме це найкращий час для сироваріння. За день виробляємо приблизно до 10 кг сиру, – розповідає продавчиня пані Оксана.

ДО ТЕМИ: Найпопулярніші види свіжої зелені на Центральному ринку

Любителі оригінальних сирів обирають фету, гравіеру, манурі та кефалотірі, які виготовляють з овечого або козячого молока за давніми традиційними рецептами.

Грецький сир фета

Уже традиційно домашні молоко, сир та сметану на Центральний ринок привозять із сіл Тисменицького, Галицького, Богородчанського та Тлумацького районів. 

Люди знають, що молоко у нас завжди смачне та свіже. Продаю по 20 гривень за літру. У кожної корови смак молока різний, тому я їх не змішую, нехай людина спробує і вибере своє, – розповідає продавчиня Оксана. 

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм