Укрзалізниця готова збільшити кількість спецрейсів у “червоні” зони

Укрзалізниця готова збільшувати кількість спеціальних рейсів у карантинні “червоні” зони України, щоб пасажири змогли безпечно повернутися додому.

Про це під час пресконференції повідомив в. о. члена правління УЗ, директор філії “Пасажирська компанія” Олександр Перцовський, пише Ратуша з посиланням на УП.

По спеціальних рейсах. Ми продовжимо, звичайно, якщо нові райони потраплятимуть у “червону” зону. Уже напрацьований механізм – МОЗ і Мінінфраструктури швидко погоджують, ми повідомляємо дати, – зазначив Перцовський.

Він нагадав, що нещодавно 10 600 людей “застрягли” на Закарпатті. Для того, щоб люди змогли повернутися додому, вже організували 6 спецрейсів до цієї області 8-9 березня. Ще кілька рейсів відбудуться 13-14 березня.

За його словами, УЗ спільно з МОЗ продовжують визначати окремі дати по “червоних” регіонах і давати можливість людям їхати.

ДО ТЕМИ: “Львівська залізниця” припинить рух приміських поїздів в Івано-Франківській області

Додав, що Укрзалізниця також розглядає можливість за потреби збільшувати кількість спецрейсів, але при цьому обмежувати кількість посадкових місць до 50% для безпечного перевезення пасажирів. Наприклад, робити до області не 3 рейси повністю завантажені, а 6 завантажених наполовину.

Нагадаємо, 8 березня з «червоного» Прикарпаття вирушив перший спецпотяг.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм