Україна пройшла пік третьої хвилі коронавірусу – Степанов

Минулого тижня в Україні зафіксовано на 13,5 тисяч менше хворих на COVID-19, ніж позаминулого, а також зменшилася кількість госпіталізацій.

Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, пише Ратуша з посиланням на Укрінформ.

Ми знаходимося в третій хвилі коронавірусної хвороби. Ми всі бачимо, як важко і з якою кількістю випадків кожного дня ми стикаємося, але водночас ми можемо констатувати, що ми пройшли пік захворюваності… Якщо порівняти цифри захворюваності на минулому тижні до позаминулого, то ми маємо майже на 13,5 тисяч менше захворілих, ніж було на позаминулому тижні. Така сама ситуація за кількістю госпіталізацій – на 3,5 тисячі людей менше було госпіталізовано на минулому тижні у порівнянні з позаминулим, – зазначив Степанов.

Разом з тим, за його словами, в 12 регіонах, які перебувають на червоному рівні епіднебезпеки, ситуація залишається напруженою.

ДО ТЕМИ: За минулу добу від COVID-19 одужали понад 400 прикарпатців

Як наголосив Степанов, найважча ситуація залишається в Києві, де зайнято 75% ліжок з киснем, Київській області (зайнято 70% ліжок з киснем), Сумській (зайнято 69,5% ліжок з киснем), Одеській (зайнято 73% ліжок з киснем) областях. Також важка ситуація в Миколаївській та Харківській областях.

В Україні станом на 20 квітня лабораторно підтверджено 1 961 956 випадків COVID-19, з них за добу – 8 940.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм