Франківські поліцейські, яких звільнили через погрози неповнолітнім, хочуть поновитись на посаді. ВІДЕО

Івано-Франківський окружний адміністративний суд відкрив провадження щодо скасування рішення про їхнє звільнення.
Івано-Франківський окружний адміністративний суд відкрив провадження щодо скасування рішення про їхнє звільнення.

Колишні працівники Міського відділу поліції Івано-Франківська, яких звільнили через скандал під час затримання неповнолітніх, через суд вимагають поновлення на посаді.

Нагадаємо, на початку червня в редакцію “Галки” звернувся іванофранківець Владислав Сукенник. Він розповів, що 30 травня його неповнолітнього сина з товаришем затримали двоє працівників міського відділу поліції, що на Бельведерській.

У відділку правоохоронці поводили себе неадекватно: вживали нецензурну лексику, принижували юнаків, змусили роздягнутися до білизни та погрожували фізичною розправою. Одному з хлопців вдалося записати події у міському відділі на диктофон мобільного телефону.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті судитимуть колишнього поліцейського, який побив чоловіка 

Після розголосу інциденту у Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області провели службове розслідування. Двох поліцейських, які затримали погрожували юнакам – звільнили, ще трьох – притягнули до дисциплінарної відповідальності.

Проте звільнені правоохоронці через суд вимагають поновлення на посаді. Наразі Івано-Франківський окружний адміністративний суд відкрив провадження щодо скасування рішення про їхнє звільнення.

Ми надіслали офіційне звернення на адресу головного управління національної поліції в Івано-Франківській області з вимогою в жодному разі не допустити повернення цих людей на службу,- повідомив член “Української Галицької Партії” та громадський активіст Владислав Біль.

https://www.facebook.com/VladyslavBilOfficialPage/videos/319721402427289/?__xts__[0]=68.ARCV4OyM9OO1Du-jIPjo6As9A2rVLBX96ycHH77lhCN9xfZ5BsjqLUa_TvrCE7QSopzmb5kvwgqQberVULNRXywkIWbdCvByq-0WcUY7bot4OwZpA-JLZDSQQJm7bKv5OLkNiwCgAggrGzH-LBe9MAXnWoTkhvcNXerk7vMw1gjjTpLLsofx_hMPZLLX2f6YdNokcIyHf93udZjsLoXuKxEUqYHdnrha53ZnuBCWDH3PfXWqRzoBhw0y35y6f94RzYwf68pPHlA4643SfogMwfdSP_LAYAtg2sxrGuiEmK2xtubvkpseY-0nHXGAFCSHE9aaEfoKJeW2LP7wyhOcSVLmupi-E0-PAig&__tn__=-R

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм