Тільки онлайн: цього року традиційного конгресу свідків Єгови на стадіоні “Рух” не буде

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу.

Зазвичай такий триденний конгрес на Прикарпаття проходив на центральному міському стадіоні “РУХ”. Минулого року його відвідало 10 00 гостей та місцевих Свідків.

Додатково місцеві Свідки прибирали стадіон і територію навколо, а також виконували деякі ремонтні  роботи самого стадіону.

Цього літа конгрес було відмінено через пандемію вірусу COVID-19. Усі Свідки і гості будуть переглядати програму  протягом липня та  серпня 2020 року на веб-сайті  JW.ORG.

«Ми прийняли таке історичне рішення, керуючись двома християнськими принципами, а саме: повага до святості життя та  любов до ближніх. Хоча ми дуже любимо збиратися разом, але життя надто цінне, щоб ним ризикувати, — говорить Дмитро  Давиденко, речник  Свідків Єгови у Івано-Франківській області. Неважливо, де ми перебуваємо  фізично. Важливо, де наше серце. Цього року тема конгресу «Завжди радійте!» звертає увагу на єдність нашої міжнародної родини та радість, яку люди можуть мати, незважаючи на зростаючий стрес та відчай».

Конгрес мав відбуватися протягом трьох днів підряд. Але його онлайн-версія буде випущена у шести  частинах. Перша і друга частини вже доступні для перегляду. Останні вихідні, на яких заплановано онлайн-захід, припадають на 29, 30 серпня.

Завдяки тому  що цьогорічна програма доступна сотнями мов онлайн (ут. ч. українською, російською, а також жестовою мовою), цей конгрес, можливо, «відвідає» рекордна кількість людей по всьому світі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм