“Рідні Карпати не пустили мене. Вперше”: франківець розповів як у лижному солопоході зламав ногу. ФОТО

Франківець Ігор Магновський планував здолати на лижах 350 км зимових гір та вирушив в одиночний похід 14 лютого. Планував завершити його за місяць. Чоловік хотів пройти на лижах всю дугу Українських Карпат від польського до румунського кордону по найдовшому та найскладнішому гірському маршруту в Україні. Однак мандрівка завершилась для нього зламаною ногою.

Про це Ігор Магновський розповів на своїй Facebook-сторінці, пише Ратуша.

Опівдні 23 лютого, батько мандрівника зателефонував до рятувальників і повідомив, що протягом доби не може зв’язатися з сином. Як з‘ясувалось пізніше, Ігор піднявся на гору Бозьова, а під час спуску зламав ногу.

Одне з найнеприємніших, про що може довестися писати коли відправився у складну подорож, це про обломану Мрію, а ще гірше – це про зломану ногу в одиночному поході. І це сталося зі мною, я травмувався на 7 день походу через Українські Карпати. Але щасливий момент в тому, що взагалі можу це написати Вам. Ризик – це не тільки гарні історії, – написав мандрівник.

ДО ТЕМИ: “Мені було страшно тієї ночі”: прикарпатець розповів, як майже 20 годин шукав загубленого туриста в горах. ФОТО

Ігор не захотів розповідати подробиці інциденту, але запевнив, що колись напише про це розповідь:

Моя головна порада – супутниковий трекер/телефон. Якого у мене не було… на щастя, я зміг прочекати добу в горах з переломом. Я живий. Я виздоровію. Я повернуся в гори, зможу стати на лижі. В один момент – повернуся до своєї Ідеї. Тепер вже підкріплений болісним і гірким, але сильним життєвим досвідом.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм