“Туристи – то справжня біда”: Леся Нікітюк натрапила у Карпатах на “сміттєвий водоспад”. ФОТО

Ведуча Нового каналу збирала побутові відходи в Карпатах.
Ведуча Нового каналу збирала побутові відходи в Карпатах.

Під час зйомок тревел-шоу “Le-маршрутка” у Карпатах, Леся Нікітюк разом зі своєю командою на власні очі побачили реальну картину Карпат.

Про це зіркова телеведуча написала на сторінці “Le-маршрутка” в Instagram, пише Ратуша.

Карпати – гордість та краса України. Але скільки б ми не захоплювались природою, туристи для зеленої мекки – справжня біда. Подорожуючи Карпатами, ми натрапили на цілий водоспад із сміття. Сумне видовище, – розповідає Нікітюк. – Хтось повертається з гір з традиційними сувенірами, а ми – з мішками сміття, – прокоментувала телеведуча.

Леся Нікітюк разом зі своїм колегою власноруч зібрали все у сміттєві пакети.

ДО ТЕМИ: Le-Маршрутка: Епатажна Леся Нікітюк мандрує Карпатами

Нікітюк наголошує, що тільки спільними зусиллями українці зможуть врятувати екологію та зелені ліси.

Туристи залишають сміття після себе скрізь. Викидають його з вікон машин на узбіччя. Люди не цінують таке прекрасне місце і просто знищують природу. Разом із Богданом Богдановичем ми зупинилися біля красивого схилу вздовж дороги, а там був «водоспад» зі сміття. Ми не могли на це спокійно дивитися й вирішили зібрати його, щоб хоч якось очистити територію. Забрали маршруткою, скільки могли. Люди, давайте цінувати природу і не залишати після себе туристичні «сюрпризи».

ФОТО: Instagram Le-маршрутка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Митці з різних куточків України гончарили на Говерлі. ВІДЕО

Епізод увійде у випуск «Le Маршрутки» під час прем’єри цієї осені на Новому каналі. Так ведуча хоче показати масштаби проблеми. Адже якщо кожен буде викидати навіть по маленькому папірцю, зрештою наша країна перетвориться на суцільний смітник.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм