Турецька фірма безкоштовно відремонтує дорогу до постраждалого від повені села на Прикарпатті

Ланчин – одне із найбільш постраждалих від стихії селищ на Прикарпатті.
Ланчин – одне із найбільш постраждалих від стихії селищ на Прикарпатті.

Прикарпаття оговтується від наслідків стихії. Одне з першочергових завдань  – ремонт автошляхів для забезпечення транспортного сполучення.

За ініціативою керівника групи компанії “Онур” в Україні була проведена зустріч з офісом президента і було запропоновано провести ряд ремонтних робіт в селищі Ланчин по ліквідації паводків, пише Ратуша з посиланням на Подробиці.

Вирішили капітального відремонтувати дорожнє покриття та створити сучасну європейську дорогу.

Ланчин – одне із найбільш постраждалих від стихії селищ на Прикарпатті. Негодою підтоплено сотні будинків, зруйновано найважливіші автошляхи. Дорога державного значення Делятин-Раківчик повністю зруйнована.

ДО ТЕМИ: Візит на Прикарпаття: охорона Зеленського грубо відштовхнула маленького хлопчика. ВІДЕО

Під час візиту Президента на Прикарпаття, голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович доповів про стан доріг та зазначив, що дорога в непроїжджому стані, а капітального ремонту тут не робили щонайменше років тридцять.

Селяни кажуть: капітального ремонту тут не робили щонайменше років тридцять. Минулого року з вимогою відремонтувати вони навіть виходили на протест — кілька днів блокували трасу.

Тридцятого червня в селище вже заїхала техніка. Ремонтувати дорожнє покриття взялася турецька фірма… за свій рахунок в якості благодійної допомоги, – каже голова Ланчинської ОТГ.

Заступник начальника САД в Івано-Франківській області Любомир Семанів зазначив, що на даній ділянці застосовується використання геотекстильної решітки для укріплення дорожнього полотна – це новітні матеріали, які дадуть змогу підвищити строки експлуатації дороги.

ДО ТЕМИ: Зеленський пообіцяв виділити 16 мільйонів на ліквідацію наслідків повені на території Ланчинської ОТГ

До слова, окрім капітального ремонту дороги планують облаштували нові тротуари, відремонтувати дощову каналізацію та відновити освітлення. Роботи оцінили в понад 80 мільйонів гривень. Завершити все фірма планує до кінця літа.

25 червня Кабінет міністрів виділив на подолання наслідків стихійного лиха на Прикарпатті 480 мільйонів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм